Obiady domowe i catering socjalny dla pracowników

Gastropunkt oferuje obiady domowe i lunche dla firm i ich pracowników z dowozem na terenie Targówka. Wszystkie posiłki są przygotowane przez kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w gotowaniu smacznych obiadów, które są przygotowane zawsze ze świeżych składników a przy okazji są na każdą kieszeń. Każdego dnia posiadamy nowe menu: 3-4 dania do wyboru i zupa (zawsze posiadamy w naszej ofercie najbardziej popularne i lubiane danie - kotleta schabowego). Oferujemy zarówno współpracę stałą - abonamentową, obejmującą dostawę określonej liczby posiłków jak i indywidualną dotyczącą pojedynczych posiłków zamawianych telefonicznie każdego dnia.

W Gastropunkcie zjesz obiad (zupa + II danie) w cenie od 29 zł.

Posiłki oferujemy w cenie od 23–28 zł II danie oraz zupę w cenie 8,00 zł. W przypadku zamówienia całego obiadu koszt zupy to 6 zł. Cały obiad dwudaniowy możesz już zjeść od 29 zł.  Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami oraz kilkudaniowemu menu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą świeżość i przystępne ceny każdego dnia.

Jeśli chcesz zjeść smaczny obiad dom owy z dowozem do firmy to:

  • Sprawdź menu dnia i wybierz posiłek
  • Zamów obiad telefonicznie 536 578 544
  • Poczekaj na dostawę posiłku
  • Delektuj się smakiem smacznego obiadu z Gastropunktu

 

Uwaga: Dostawa gratis w obrębie Targówka, zgodnie z obszarem dostaw (min. zamówienia 40zł).

W przypadku większych zleceń (min 10 szt.) dowieziemy posiłki na prawobrzeżną stronę Warszawy.

Jeśli masz przerwę lunchową i chcesz zjeść obiad poza firmą to zapraszamy do naszego lokalu Gastropunkt przy ulicy Bukowieckiej 92 lok. 92. Znajduje się on na Targówku Fabrycznym. Przed Gastropunktem można zaparkować samochód! Sprawdź jak do nas dojechać.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub na miejscu w godzinach 10-15.30

ul. Bukowiecka 92 lok. 92
03-893 Warszawa
Gastropunkt
tel. 536 578 544
© GastroPunkt - All Rights Reserved