Zupa pieczarkowa Udo pieczone z kurczaka Gulasz z żołądków drobiowych w sosie koperkowym Schab po 'góralsku' Kotlet schabowy z dodatkami Żurek z kiełbasą i jajkiem Kotlet schabowy z dodatkami Kotlet siekany w sosie pieczeniowym Spaghetti carbonara Zupa jarzynowa Filet z morszczuka Kotlet schabowy z dodatkami Naleśniki z warzywami Naleśniki z serem ze śmietaną i owocami
Menu Dnia: środa16.10.2019
Menu Dnia: czwartek17.10.2019
Menu Dnia: piątek18.10.2019
numer nazwa dania cena

Catering dla firm budowlanych

Zajmujemy sie dostarczaniem  posiłków na budowy w rejonie Targówka. Współpracujemy na zasadach - stałych jeśli dostarczamy posiłki dla określonej liczby osób lub każdorazowo - indywidualnie jeśli zamówienia są składane każdego dnia.

Obiady domowe, które dostarczamy są przygotowane ze świeżych produktów. Dzięki współpracy ze stałymi i sprawdzonymi dostawcami oraz posiadaniu w menu dnia 3-4 dań jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą świeżość naszych obiadów i każdego dnia inne menu. Kuchnia nasza obejmuje głównie dania kuchni polskiej - dopasowane więc do rodzimych gustów i smaków. O wyjątkowość naszych dań dbają kucharze posiadający wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Gwarantujemy duże porcje. Posiłki są zapakowane w opakowania plastikowe dzięki czemu dojeżdżają do Państwa ciepłe i nie wymagają przekładania na talerze. W przypadku stałych zleceń dla firmy budowlanych staramy się dostosować kaloryczność i składniki pod kątem wykonywanej przez pracowników pracy. 

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną i jesteś zainteresowany zagwarantowaniem posiłków dla pracowników skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie: 536 578 544

W przypadku stałej współpracy możemy zaproponować specjalne warunki. 

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem obiadów dla siebie to:

Darmowy dowóz na terenie Targówka, zgodnie z obszarem dostaw (min. zamówienie 30zł.).

W przypadku dowozu na budowy lub stałych zleceń od firm jesteśmy w stanie dostarczać obiady w rejony: Pragi, Żoliborza, Śródmieścia oraz na prawobrzeżną stronę Warszawy. Jednakże min ilość dowożonych posiłków 10 szt.

Gastropunkt to smaczne obiady domowe w cenie:

  • od 13-15 zł II danie

  • 4,00 zł zupa (2zł w przypadku zakupu z II daniem)